به آریا اکسین خوش آمدید

مشترک گرامی باز گشت به سوالات مکرر , در خصوص تعرفه های جدید اینترنت , به اطلاع می رساند بزودی تعرفه مشترکین بستر کابلی این شرکت بر اساس مصوبه 236 کمیسیون تنظیم مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور ارائه می گردد .
تمامی این سرویس ها بر اساس مصرف منصفانه شامل حجم ترافیک داخل و ترافیک بین الملل به صورت مجزا و گارانتی سرعت به میزان 95% سرویس خریداری شده خواهد بود که پس از پایان ترافیک مذکور سرعت به 128 کیلو بیت بر ثانیه تقلیل پیدا کرده و مشترک می بایست به ازای هر گیگابایت ترافیک مبلغ 20000 ریال بابت استفاده از سرعت اولیه خریداری شده , پرداخت نماید . 

شرکت ارتباطات ثابت آریا اکسین در سال 1395 و با نام تجاری آریانت , از مشارکت شرکت های معتبر در حوزه IT و دارندگان مجوز ISP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور , در زمینه ارائه سرویس اینترنت پر سرعت , و نظر به اعلام مصوبه 211 مبنی بر عدم تمدید پروانه های ISP, ISDP, PAP, PSTN, VOIP و تجمیع پروانه ها در  مجوز ها ی جدید , با رویکردی کشوری  در قالب یک شرکت واحد و تازه تاسیس , تشکیل گردید . این شرکت از این پس و با دریافت مجوز SERVECO کشوری به شماره  42-95-100 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در سطح کلان ادامه خواهد داد . امید است با تمرکز بر ارائه خدمات متمایز با بالاترین استانداردها و بهرهگیری از دانش روز و همچنین بکارگیری نیروهای متخصص و توانمند، علاوه بر رضایت مشتریان و ایجاد رقابت در بازار، جایگاه  ارزشمندی را برای این مجموعه به ارمغان آورد