کلیه اصول و رویه‏‌های این شرکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات شرکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

شرکت ارتباطات ثابت آریا اکسین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن از این امر را توسعه دهد.

 

سیاست قیمت‌‏گذاری شرکت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است..

 

شرکت خود را موظف می‌داند به مشتریانش پشتیبانی ۲۴ساعته به صورت تلفنی و آنلاین ارائه دهد.

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت جزئی از اموال شرکت ارتباطات ثابت آریا اکسین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این شرکت بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت  محفوظ می‏‌دارد